.

.

LZX Бренд Срце Облик Кристал Ѓердан Ѓердан Бело Злато Боја Кубни Циркони Камен Ѓердани Приврзоци За Жените Мода Накит

LZX Бренд Срце Облик Кристал Ѓердан Ѓердан Бело Злато Боја Кубни Циркони Камен Ѓердани Приврзоци За Жените

DEN 191.00
DEN 235.20

Од стоката
Во магацинот

Бренд : LZX Материјал : Бакар&Кубни Циркони Тежина : 10g Големина : линк : 400+50mm, pendant : 10*12mm Позлатен : Бело Злато Позлатен Пакување : Хартија, картон и Opp вреќа

Таа е поголема од информацијата

Должина:
40cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
10*12mm
Број На Модел На:
N02019
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Бренд Име:
LZX
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Производи во категоријата