.

.

2 Парчиња / Пакет Нови Мажите Долго Џонс Термички долна облека Цвет Елени Печати Топло Еластична Хулахопки Leggings Зимски Панталони Есен Bottoms

2 Парчиња / Пакет Нови Мажите Долго Џонс Термички долна облека Цвет Елени Печати Топло Еластична Хулахопки

DEN 816.00
DEN 959.52

Од стоката
Во магацинот

Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Се враќа Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. откако вашата уплата е завршен. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Белешки : 1. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Секогаш помал од ЕУ/САД/големина ве Молиме проверете мерења, изберете вистинската ГОЛЕМИНА и БОЈА. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.2017 НОВА Жешка Мажите Памук Термички секси долна облека долго џонс гаќи Тенок Leggings бесплатен превозот - 5 бои Избор - 2 Компјутери / Pack * Состојба : 100% Сосема Нов и Висок квалитет! * Функција : Топло & Comfortable Design * Стил : Термички долна облека * Ткаенина Материјал : 95%Памук +5%Spandex * Пакетот Вклучува : 2 BUC * Боја : 5 Бои (Како што сликите покажуваат) * Големина : M / L / XL / XXL Ова е Азија големина.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Долго Џонс
Број На Модел На:
CIN-LUHUA
Материјал:
Модални,Бамбус Влакна,Памук
Бренд Име:
CIOKICX
Производи во категоријата