.

.

Fitaylor Нова Пролет Есен Жените Елегантен Партија Се Облекуваат Прекрасни Половина Ракави О Вратот Чиста Мрежа Везови Boho Флорални Долг Фустан

Fitaylor Нова Пролет Есен Жените Елегантен Партија Се Облекуваат Прекрасни Половина Ракави О Вратот Чиста Мрежа

DEN 1067.00
DEN 1482.24

Од стоката
Во магацинот


[xlmodel]-[производи]-[42742]
[xlmodel]-[производи]-[42742]
[xlmodel]-[производи]-[42742]
[xlmodel]-[производи]-[42742]
[xlmodel]-[производи]-[42742]
[xlmodel]-[производи]-[42742]
[xlmodel]-[производи]-[8888]
[xlmodel]-[size]-[9999] Мерење Во CM Големина на Градите, Половината Должина M 87 72 123 L 91 76 124 XL 95 80 125 XXL 100 126 84
Мерење Во Инчи Големина на Градите, Половината Должина M 34.3 28.3 48.4 L 35.8 29.9 48.8 XL 37.4 31.5 49.2 XXL 39.4 33.1 49.6
[xlmodel]-[фото]-[0000]

Таа е поголема од информацијата

Големина:
M, L, XL, XXL
Бренд Име:
Fitaylor
Стил:
Бохемски
Силуета:
А-Линија
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Декорација:
Вез
Фустани Должина:
Средината На Теле
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Природни
Деколте:
О Деколте
Сезоната:
Пролет
Број На Модел На:
2017.11.22ZJX02
Материјал:
Mesh,Чипка
Пол:
Жените
Производи во категоријата