.

.

За БМВ Х5 E70 X6 E71 Премиум Калено Стакло GPS Навигација со Екран Заштитник

За БМВ Х5 E70 X6 E71 Премиум Калено Стакло GPS Навигација со Екран Заштитник

DEN 656.00
DEN 762.24

Од стоката
Во магацинот

За БМВ Х5 E70 X6 E71 Премиум Калено Стакло GPS Навигација со Екран Заштитник
Одговара За БМВ Х5 E70 (2008-2013) X6 E71 (2009-2014)
Пред поставување на цел, ве молиме потврдете го овој производ е погоден за вашиот автомобил,ви благодариме !!
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Направен Од Високо П uality Калено Стакло
Боја : Исто Како Слики Крајот на инсталацијата, ве молиме не допирајте вода во рок од 72 часа

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
wroadavee
Објектот Висина:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.5kg
Година:
Х5 E70 2008-2013 X6 E71 2009-2014
Материјал Тип:
калено стакло
Име На Модел:
За БМВ Х5 E70 X6 E71
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Производи во категоријата