.

.

Автомобил Внатрешна Конзола Потпирач за Складирање Кутија Сад Покритие За Land Cruiser FJ200 LC200 2008-2014 2015 година Автомобил Стил Додатоци

Автомобил Внатрешна Конзола Потпирач за Складирање Кутија Сад Покритие За Land Cruiser FJ200 LC200 2008-2014

DEN 601.00
DEN 653.76

Од стоката
Во магацинот


Посебни услови :
За замена, стока, мора да се врати во рок од приемот на 30 дена во оригинално пакување.
Сите трошоците за превозот се неповратни. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија. Високо-квалитетни пластични материјали, Здрави и отпорни на животната средина на абење;
3.
Стока, треба внимателно да се спакувани и осигуреникот за целосниот куповната цена и испраќаат преку следат метод.
Ние не сме одговорни за било какви загуби во е-mail додека се враќаат врати стока.
Барањето за Враќање
Ве молиме контактирајте со нас со оставање на порака, ви благодариме!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6. Повеќето предмети ПОД 2 KG се промовираат со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(избрани земји) од Кина пост или Сингапур Пост, Ако ви треба производ итно, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро со оставајќи ни порака, ние би работат надвор побрза испорака за вас!
2. Мулти-поделба мрежа дизајн, може да се стави во паричникот, клуч ,монета и картичка, но не и неуредна;
2.

Таа е поголема од информацијата

Материјал Тип:
Направени Од Високо Квалитетна ABS
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Тип:
Потпирач За Кутија За Чување
ОДГОВАРА ЗА:
За Toyota Land Cruiser FJ200 LC200 2008 2009 2010-2016 Автомобил Стил
Бои:
Црна
Нето тежина:
211g
Тип На Производ:
Конзола Потпирач За Средно Складирање Кутија Покрие Додатоци
Земја на Производство:
Кина
Производи во категоријата