.

.

Нови GUB G-88 Мултифункционален Велосипед Телефон Носителот Алуминиум Легура MTB Патот Велосипед Телефон Стојат Камера Мотоцикл GPS Планината Носителот

Нови GUB G-88 Мултифункционален Велосипед Телефон Носителот Алуминиум Легура MTB Патот Велосипед Телефон Стојат

DEN 811.00
DEN 1351.20

Од стоката
Во магацинот

Детали: Име : GUB G-88 Мултифункционален телефон носителот Материјал : Алуминиум Легура Димензии : Должина 65-100mm, ширина 50mm, клип дијаметар : 31.8 mm Тежина : Околу 110 g Боја : Црвена, Црна, Титаниум Апликација : 3.5-6.2 инчен телефон и спорт на камерата. Вовед : едноставна и брза инсталација пред handlebar , можете да уживате во музика кога возење, навигација може да помогнеме, поддршка за инсталација на спортот камера , стабилна, четири ноктот затворач повеќе лесно фиксен мобилен телефон и надградба на анти-кражба завртки, користете повеќе safter

Таа е поголема од информацијата

Употреба:
Патот Велосипеди,Планински Велосипеди,BMX,Круизери
Бренд Име:
GUB
менгеме дијаметар:
31.1 - 32.5 mm
Материјал:
Алуминиум легура
Ширина:
701 - 800mm
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
G-88
Тип:
Телефон Носителот
Компоненти:
Телефон Носителот
Тип На Единица:
парче
Производи во категоријата