.

.

MVpower Црна Далечински Управувач за BN59-01198Q BN5901198Q Замена ABS РК за Samsung Телевизори Телевизија Контролер Додатоци

MVpower Црна Далечински Управувач за BN59-01198Q BN5901198Q Замена ABS РК за Samsung Телевизори Телевизија

DEN 239.52

Од стоката
Во магацинот

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, AFFER И купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress.5 cm Карактеристики :
- Долго за контрола на далечина
- Чувствителни далечинска контрола
- Ергономски дизајн
- Не програмирање или прилагодување е потребно за Пакување листа :
1 x за BN59-01198 Q Далечински Управувач За Samsung
1. SERVIC ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува weenkends и празници. Сликите можат да се фрлаат отпадоци различни од реалните на објектот и се за вашиот референца само. 12 месеци Производителот е ограничена гаранција за неисправни предмети ( исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( и во оригиналното пакување, ако е можно). НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
2. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашите frist располагање со магацински простор за брза испорака
1. Или, можете да изберете да имате замена. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена да се вратат од dte тоа е примена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(Ите) што е(се) не како рекламира.
НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН WARRTNTY. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.

Таа е поголема од информацијата

Употреба:
TV
Бренд Име:
MVpower
Број На Модел На:
за BN59-01198Q Далечински Управувач За Samsung
Пакет:
No
Безжична Комуникација:
RF
Фреквенција:
за BN59-01198Q Далечински Управувач За Samsung
Производи во категоријата