.

.

Мини Алкохол Тестер Breathalyzer Алкохол Детектор Со Црвено Осветлување LCD Дисплеј & 5 Гласноговорници Бесплатен Превозот

Мини Алкохол Тестер Breathalyzer Алкохол Детектор Со Црвено Осветлување LCD Дисплеј & 5 Гласноговорници Бесплатен

DEN 374.00
DEN 479.52

Од стоката
Во магацинот

Нето тежина : 45g
15. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Ако не можете да се исходот веднаш по завршувањето на аукцијата завршува, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќање.5 V AAA алкална батерии (Не се вклучени). Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши тоа. Тоа е лесно да се носат. Автоматско исклучување : 1 минута прибл
9. Работното време : топло до : 10-ти одговор :
12. Pormptly и удобно дизајн за мерење на BAC. или, можете да изберете да имате замена. Ние прифаќаме Alipay. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Пријателски ве советуваме да се обрне наскоро, така што можеме да се организираме на пратка што е можно поскоро. Брз одговор и продолжи. Ако враќа за квалитетот на производот проблеми, ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
За нас :
Сертификат :
1. Боја : Црна
13.
Карактеристики :
1. Користете 2 x 1. Дигитални алкохол тестер со коишто се слушаат на алармирање. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Добиете производ во рок од 7 дена, ние ќе бидеме среќни да се разменат или наплата за вас, додека сите оригинално пакување и додатоци во оригиналната состојба.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
greenwon
Број На Модел На:
ABT-65S
боја:
Црна
Материјал:
ABS
Клучни зборови:
алкохол тестер
Моќност:
2*1.5 V AAA батерија (не се вклучуваат)
Сертификат:
CE,RoHS
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Производи во категоријата