.

.

Калено Стакло Екран Заштитник Премиум Пред Јасна Заштитна Фолија за 10.1 VOYO Q101 4G VOYO i8 Таблета

Калено Стакло Екран Заштитник Премиум Пред Јасна Заштитна Фолија за 10.1 VOYO Q101 4G VOYO i8 Таблета

DEN 417.12

Од стоката
Во магацинот


Ова е посебно калено стакло за 10.1 инчен VOYO Q101 4 G/ VOYO i8 таблета , не е компатибилна со други таблет компјутер
Калено стакло димензија : 235x165mm
Пакетот вклучува : 1pcs калено стакло
Пред да го поставите цел,pls потврдете го вашиот таблет слика изгледа исто со сликата подолу,или не ќе одговара за вашиот таблет. Ако имате било какви прашања,pls се чувствуваат слободни да контакт пред да се одржи редот.
имаме 2 видови на пакет ,после спакувани ќе биде вака

Таа е поголема од информацијата

Употреба:
PDA
Материјал:
калено стакло
Количина:
1 пакет
Бренд Име:
Myslc
Карактеристики:
Нула Доказ
Компатибилен Бренд:
Други
Број На Модел На:
BYQ101G
Пакет:
no
Производи во категоријата