.

.

Велосипед Велосипед 1PC Слушалки Spacer 10ММ 4-Бои за Алуминиумски MTB BMX Патот Велосипед Велосипед возење Велосипед Слушалки Матични Spacer Пад на превозот

Велосипед Велосипед 1PC Слушалки Spacer 10ММ 4-Бои за Алуминиумски MTB BMX Патот Велосипед Велосипед возење

DEN 16.00
DEN 21.12

Од стоката
Во магацинот


Велосипед Велосипед 1 PC Слушалки Spacer 10ММ 4-Бои за Алуминиумски MTB BMX Патот Велосипед Велосипед возење Велосипед Слушалки Матични Spacer Пад на превозот
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Направен од висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјал, еко-пријателски, здрав и издржливи за да го користите Лесен и лесно да го инсталирате, има предности на мазна површина и таписерии изработка Совршено погодни за 28.6 mm пред матични вилушка на MTB планински велосипед, патот велосипед и сл Достапен во 4 бои, само изберете боја ви се допаѓа Карактеристики : Материјал : Алуминиум Легура Боја : Црна, Црвена, Сина, Златна (Изборен) Количина : 1pcs 1 Pcs/ Големина(Висина) : 10мм Пакет Тежина : 6g Погоден за : 28.6 mm Велосипедот Пред Матични Вилушка Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет се Вклучени : 1 x Слушалки Spacer(без мало пакет)

Таа е поголема од информацијата

Материјал:
Алуминиум легура
Надворешен дијаметар:
погоден за 28.6 mm Велосипедот Пред Матични Вилушка
Создаден Diamete:
погоден за 28.6 mm Велосипедот Пред Матични Вилушка
Висина:
1cm
Број На Модел На:
слушалки spacer
Бренд Име:
QILEJVS
Тежина:
6g
Големина:
28.6mm
Број На Модел На:
слушалки spacer
Материјал:
Алуминиум легура
боја:
Црна, Црвена, Сина, Златна (Изборен)
Висина:
10мм
Тежина На Пакет:
Погоден за:
28.6 mm Велосипедот Пред Матични Вилушка
Количина:
1pc
Производи во категоријата