.

.

Гаранција за Природни Вистинска кожа жените ранец Мултифункционален градите торба торба Мали секојдневен жените патни торби

Гаранција за Природни Вистинска кожа жените ранец Мултифункционален градите торба торба Мали секојдневен

DEN 2058.00
DEN 3958.08

Од стоката
Во магацинот


100% Гаранција за Природни Вистинска кожа жените ранец Мултифункционален градите торба торба Мали секојдневен жените патни торби
Висок Квалитет! 3 Години Гаранција!

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Ранци
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Вршење На Систем За:
CR
Дожд Маска:
No
Број На Модел На:
Вистинска кожа жените ранец
Шаблон Тип:
Цврста
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Ранци Тип:
Softback
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Техника:
Втиснување
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Стил:
Свежи
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Применливи сценарија:
Слободно време
Големина:
30cmx18cmx10cm
мултифункционален:
ранец,Градите торба,торба
Производи во категоријата