.

.

1pcs Vilaxh компатибилен CP3525 Трансфер Појас замена за HP CP3525 3530 4025 4525 M551 3525 печатач делови

1pcs Vilaxh компатибилен CP3525 Трансфер Појас замена за HP CP3525 3530 4025 4525 M551 3525 печатач делови

DEN 3836.00
DEN 4310.40

Од стоката
Во магацинот

Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Или не, ве молам, точно пред исплата. 12 месеци Производителот . Нашата цел е задоволството на клиентите!
4. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Политики :
1. Купи со доверба!
2. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Гаранција :
1. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Плаќање :
1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние прифаќаме Alipay,. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Vilaxh компатибилен CP3525 Трансфер Појас замена за hp CP3525 3530 4025 4525 M551 3525 печатач делови
Производи Вклучуваат :
1pcs X Трансфер појас За КП 3525
Погодна За печатење Модел : CP3525 3525 3530 4025 4525 M551 печатач делови Ова е добра повратна информација :
Превозот :
1. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад.

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
cp3525 појас
Бренд Име:
vilaxh
Тип:
Други
КОЛИЧИНА:
1pcs
Тип:
пренос на појас
cp3525 трансфер појас:
3525
cp3525 4525 :
4525 печатач
4525 касети:
cp4525
m551:
m551
m551 трансфер појас:
m551 печатач
трансфер појас m551:
трансфер појас m551
Печатач Делови:
CP3525 3530 4025 4525 M551 печатач делови за 3525
Производи во категоријата