.

.

Црна Секси Латекс Catsuit Со Нозе Назад кон Crotch Патент Круг Јака Гума Тело Одговараат Catsuit Bodysuit Zentai Целокупната LTY-0065

Црна Секси Латекс Catsuit Со Нозе Назад кон Crotch Патент Круг Јака Гума Тело Одговараат Catsuit Bodysuit Zentai

DEN 6167.04

Од стоката
Во магацинот

Дебелина : 0. Со назад кон crotch патент
2. Метал, вклучувајќи и пени итн. Никотинот ќе дамка на латекс.
Друга опција е да се користи силикони-базирани сјајна производ или НЕ на база на масло лубрикант за да се направи ставање на вашата облека полесно. ќе дамка на латекс! Имајте на латекс далеку од тоа!
6. (Радијатори, свеќи и сл.
Потоа исплакнете го добро со свежа вода, така што нема шампон останува!
Потоа го стави на дрвена или пластична закачалка и нека се исуши, внатре и надвор!
Складирање латекс
Суво и Темно! Чувајте ги надвор од сончева светлина!
Нека вашиот латекс сува навистина добар откако ќе се исчистат, а потоа или да блесне со вода врз основа силиконското масло
или да му даде некои talcum на внатрешноста. Кожа, исто така може да ја оштети и ослабуваат вашиот латекс. Да имаат трпение, и се користи бебе во прав великодушно на внатрешноста на вашата облека.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
Female XS, Female S, Female M, Female L, Female XL, Female XXL, Male XS, Male S, Male M, Male L, Male XL, Male XXL
Посебни Употреба:
Носии
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Латекс
Сексуално Сугестивна:
No
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
КД ФЕНСИ ДИЗАЈН
Големина:
0.4 mm латекс лист
боја:
Бебе розова
Модел:
LTY-0065
Производи во категоријата