.

.

Кревет Виси Складирање Торба Мулти-функционални Бебе Постелнина Муслин Дрво Бренд Baby Cot Бебе Креветчето Виси Складирање Торба Бебе Ќебе

Кревет Виси Складирање Торба Мулти-функционални Бебе Постелнина Муслин Дрво Бренд Baby Cot Бебе Креветчето

DEN 940.32

Од стоката
Во магацинот


Бебе Памук Кревет Виси Складирање Торба ,Креветчето Организатор 60*50cm Играчка Пелена Џеб за Креветчето Постелнина Поставите Бебето има многу работи и ние се погледне во текот на пелени, облека и играчки. Овој голем виси перница е специјално дизајниран за бебе кревет. Ние може да се сместат сите бебе работи во оваа торба и мама ќе се грижи за бебето полесно. Големина е 60cm *50cm материјалот е памук, Вие само треба да се закачите на две појас на креветот

Таа е поголема од информацијата

Возрасна Група:
Бебиња
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
0-3 месеци,19 до 24 месеци,2 години Нагоре,10-12 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци,13-18 месеци
одделение:
квалитет
Стил:
Други
Бренд Име:
JOYREN
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
100% Памук
Техника:
Заеднички Печатење
Пополнување:
Памук
Број На Модел На:
BabyYEC
Големина:
60*50cm
Стил:
Обична
Функција:
бебе кревет виси торба
Употреба:
Продавница пелени облека и играчки
Ткаенини:
муслин памук
Функција:
Мека
Производи во категоријата