.

.

Природни Платно Сликарство Нордиските Постер Елени Птици Риба Постери И Цртежи На Ѕид Уметнички Слики За Дневна Соба Сино Небо Бели Облаци

Природни Платно Сликарство Нордиските Постер Елени Птици Риба Постери И Цртежи На Ѕид Уметнички Слики За Дневна

DEN 546.00
DEN 940.80

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Големина (Инчен):
30x120cm(Без рамка), 35x140cm(Без рамка), 40x160cm(Без рамка), 45x180cm(Без рамка)
Број На Модел На:
ZY190
Рамка:
No
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Медиум:
Масло
Стил:
Impressionist
Техника:
Спреј Сликарство
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
Yes
Предмети:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Обложување:
Водоотпорен Влага-Доказ Сончање
Производи во категоријата