.

.

Сопствен Автомобил turnk душеци за Мерцедес Бенц GLA GLK X204 GL X164 G63 2008-2017 ПОДИГАЊЕ на ЛАГЕР БАГАЖНИКОТ ТОВАР ТЕПИХ патосници

Сопствен Автомобил turnk душеци за Мерцедес Бенц GLA GLK X204 GL X164 G63 2008-2017 ПОДИГАЊЕ на ЛАГЕР БАГАЖНИКОТ

DEN 3744.00

Од стоката
Во магацинот

Треба да контактирате со нас потврдува изразат метод и сметководство на трошоците за превозот. Се врати превозот ќе биде платен од страна на КУПУВАЧОТ. - Без restocking надоместок ќе се наплатува. За производ го браздата проблем во транспортот : Во сонце да губите нивните ќе се врати за два часа ново! Или со користење на среден притисок откако неколку дена подоцна, браздата ќе исчезне! Политика на враќање : Сите се враќа прифатени Купувачот треба да ве контактираме во рок од 14 Дена по добивањето на објектот.Повратни информации е нашиот живот,пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение,Ние ќе одговориме на сите пораки што е можно побрзо,однапред ви Благодариме за вашето трпение.Не остави Негативни Повратни информации без да се бара од нас за да им помогне на,ве молиме слободно Контактирајте со нас, прво ако имате било каков проблем. Наплата дадени како Пари Назад. Ние ќе ви обезбедиме со следење на броеви, кога објектот се испраќаат надвор.Здраво, кога ќе ги нарачате, ве молиме оставете порака за да ни каже : на вашиот автомобил модел и годината, ние ќе бидеме во согласност со вашето барање за испорака, ви благодариме!
Shippemnt : Ние не сме одговорни за сопствени должност или увоз доход. За повратни информации 1. Други меѓународни Превозот е достапен. 1 работен Ден ракување со времето, сабота и недела нарачки ќе бидат обработени и Испорачани во понеделник. Сите нарачки се испраќаат од страна на USPS/DHL/Федекс/UPS/EMS во континентална Кина.Вашето мислење е многу важен за нашиот Бизнис развој,Па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи,ви Благодарам многу. Вашето купување ќе се испраќаат преку стандард воздухопловната, која вообичаено трае 3-12 работни дена да пристигнат.

Таа е поголема од информацијата

Боја Име:
Црна со Беж, Црна со Црвени, Вино, црвена, Кафеава, Беж, Темно Кафеава боја
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Објектот Должина:
According to car model
Објектот Дијаметар:
According to car model
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Објектот Тежина:
About 1.5 kg
Патосници Тип:
Мат Кожа
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Објектот Ширина:
According to car model
Име На Модел:
JD-3
Специјални Функции:
Водоотпорен, Обичај се вклопуваат,atni се лизга
Материјал Тип:
Синтетички Влакна
Објектот Висина:
According to car model
Погоден за година:
за Мерцедес Бенц 2005-2017
Обичај се вклопуваат во Автомобил turnk душеци:
за Мерцедес Бенц ML W166 W251 Р W251
за Мерцедес Бенц ML W166 W251 Р W251:
2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017
Производи во категоријата