.

.

Auxtings 2 пакет 11.8 инчен 72W двојна редови водоотпорен led работа светлина бар 4x4 теренски за камион

Auxtings 2 пакет 11.8 инчен 72W двојна редови водоотпорен led работа светлина бар 4x4 теренски за камион

DEN 2730.24

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

степен:
120
Зрак Агол:
Комбо
Редови:
Двоен Ред
Тип:
Светлината Бар
Wattage:
72W
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Бренд Име:
Auxtings
Температура На Боја:
6500K
Ingress Protection:
IP67
Должина:
12 inch
Работна температура:
-45 до 65
Обликот:
Директно
Позиција:
Средината
Производи во категоријата