.

.

dongsheng Хип Хоп Мода Накит Bandidos Мотоцикл Клуб Ѓердан Ѓердан Со Писмо 1%er Приврзоци Ѓердани за Ман Подарок-30

dongsheng Хип Хоп Мода Накит Bandidos Мотоцикл Клуб Ѓердан Ѓердан Со Писмо 1%er Приврзоци Ѓердани за Ман Подарок-30

DEN 62.00
DEN 90.72

Од стоката
Во магацинот


dongsheng Хип Хоп Мода Накит Bandidos Мотоцикл Клуб Ѓердан Ѓердан Со Писмо 1%er Приврзоци Ѓердани за Ман Подарок-30 Предмет Тип : Ѓердан Боја : Како на сликата Материјал : Цинк Легура Големина : 2.3*4.5 cm Пакет се вклучени : 1pcs ѓердан со добро пакет Wearring повод : Партија/Работа/Облекување Одговара за : Мажи/Youngs/Женска може да се меша сè во мојата продавница!

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
dongsheng накит
Pendant Големина:
2.3 см*4.5 cm
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
641
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Обликотшема:
Геометриски
боја:
како на слика
Пакет:
1pcs во една opp вреќа
Големина:
2.3cm*4.5cm
Тежина:
as the picture
Тип На Објект:
ѓердан
Стил:
мода,нов,филм
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина(Zhengjiang)
Брзо Express:
Цел>150ued DHL/ФЕДЕКС/UPS/EMS...
Производи во категоријата