.

.

Фацетирани Круг Железо Pyrite Монистра Синџири,4mm,Виножито Титаниум Позлатен Pyrite Жица Завиткан Златна Позлатен Линкови Нараквици

Фацетирани Круг Железо Pyrite Монистра Синџири,4mm,Виножито Титаниум Позлатен Pyrite Жица Завиткан Златна Позлатен

DEN 710.00
DEN 710.40

Од стоката
Во магацинот


Dscription
Монистра, Големина : 4mm
Материјали : Pyrite
Монистра Облик : Тркалезна Монистра
Квалитет : ААА
Прилагодено : Може да се прифати за цел синџир во друга боја,како злато,розово злато,сребро,бронза,пиштол црна.
Детална Слика
Пакет
Сета стока и да биде добро спакувана како слика покаже :
Превозот ^^^ Предмети се испраќаат во рок од 1-5 работни дена по вашата исплата да биде потврдена. ^^^ За бесплатен превозот предмети, ние ќе го користи хонг конг или Кина Пост Воздух Mail to you : the item(s) 2kgs
^^^ Секоја парцела ќе биде имаат следење на број на вашата следење.
^^^ На item(s) обично трае 10-30 ден е да се пристигне во повеќето земји. За некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради помала авиокомпанија и инспекција од страна на царината.
^^^ Ако сакате точка(а) брзо пристигнување ,ние ќе ги искористиме ЕМС или DHL или UPS-от , кој обично трае 3-5 ден е да се дојде, но мора да се плаќаат дополнителни $ 20 .
^^^ Ако имате било какви посебни requiremant, не двоумете се да не контактирате ! Плаќање За нас
^^^ Ние сме професионални камен монистра и накит снабдувач.
^^^ Имаме големи залихи и може да понуди големо фабрика цена.
^^^ Обичај цел се добредојдени.
^^^ Високото quanlity гаранција и конкурентна цена . Вашиот позитивен Фидбек е топло добредојде ^^^ Ние ќе остави позитивни повратни информации за сите корисници.
^^^ Ако ви се допаѓа нашата предмети,pls оставете ги вашите вредни позитивни повратни информации.
^^^ Ако постојат someting не сте задоволни,pls слободно контактирајте со нас,ние ќе се потрудиме да се направи вашиот задоволни.
^^^ Вашите позитивни повратни информации ќе се ни ги охрабри да биде подобро. Ви благодариме за посетата Добредојдовте монистра!!

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0.4cm
Објектот Ширина:
0.4cm
Бренд Име:
YAMMY
Објектот Дијаметар:
0.4cm
Објектот Должина:
10cm
Производ Карактеристики:
Топла Синџир
Објектот Тежина:
30g
Накит Наоди Тип:
Синџири
Број На Модел На:
ZJ57
Материјал:
железо pyrite
Монистра & Синџир Боја:
Виножито & Златна
монистра форма:
круг монистра
монистра големина:
за 4mm
квалитет:
ААА
Количината На Продажбата:
3Meter/многу & 5Meter/многу & 10Meter/многу
is_customized:
Yes
Големина:
4mm
Производи во категоријата