.

.

2 парчиња / Пар е Радио за Автомобил Стерео Отстранување Копчето на Алатката За Опел / Опел /Corsa C /Meriva PC5-110

2 парчиња / Пар е Радио за Автомобил Стерео Отстранување Копчето на Алатката За Опел / Опел /Corsa C /Meriva

DEN 68.00
DEN 71.52

Од стоката
Во магацинот


Земјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 сад го Оценувате (Точка Пристигна) 5.
Pls дозволете 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец, Купувачи уште можете да ги испратите назад, Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. 7%
Објектот се испраќаат во рок од 3 работни дена откако уплатата се населиле.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Купувачи Можеби ќе Треба да го плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка. 7% Велика Британија Го Оценувате (Точка Пристигна) 9.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса. 1% Франција Го Оценувате (Точка Пристигна) 10.4% Австралија Го Оценувате (Точка Пристигна) 21. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. 0% Германија Го Оценувате (Точка Пристигна) 11.
Карактеристики : Погоден за Опел / "Опел" /Corsa C /Meriva
Ви спаси многу време и пари
Лесен за употреба, само внесете ги во фабриката дупки десната и левата страна и се повлече. Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција, ако објектот неисправни во 3 Месец, Ние ќе ви понуди замена без дополнителен Полнач(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.

Таа е поголема од информацијата

боја:
СРЕБРЕНА,ЦРНА
Тип на Лим Алатки:
Лим Владетел,Лим Алатки Сет
Лим Алатка За Удари Од Прекин:
2 парчиња
Бренд Име:
Audew
погоден:
за Опел / Опел /Corsa C /Meriva
Производи во категоријата