.

.

Безжична Анти-Кражба Далечински Управувач Прозорец Вратата Безбедност Аларм Систем Магнетен Сензор За Врата, Прозорец Home Security Burglar Алармот

Безжична Анти-Кражба Далечински Управувач Прозорец Вратата Безбедност Аларм Систем Магнетен Сензор За Врата,

DEN 456.00
DEN 479.52

Од стоката
Во магацинот

Карактеристики : -Специјално дизајнирани за изнајмување на стан, куќа, семејство безбедност -Безжичен далечински управувач за рака или да се разоружа. -Супер висока аларм на 105d B, плашиш крадец далеку. -Напојува со 2 парчиња од AAA алкална батерии (не се вклучени). -Ниска моќност потсети со LED индикатор -Магнетен сензор, вратата и прозорецот детектор на движење. -Може лесно да се качи на прозорци или врати со вклучени двојно страни селотејп, не се потребни алатки. -Вратата бел функција, се потсетат луѓето во куќата отворена врата за вас. Спецификации : Алармот големина : 85 * 40 * 15mm / 3.3 * 1.6 * 0.6 во Аларм волумен : 105 d B Домаќин на Батеријата : 2 * AAA алкална батерија за осветлување (не се вклучени) Далечински управувач батерија : 1*27 A12 V ( вклучено) на Далечинскиот Управувач на Далечина : за 30 M без бариера на животниот век на Батеријата : повеќе од 1 година Работна температура : -10 ~ 60°C Работа влажност : температура на Чување : -20°C ~ 70°C Аларм Домаќин тежина : 30g / 1.0 оз Магнет тежина : 7g / 0.2 оз Магнет големина на : 46 * 10 * 11mm / 1.8 * 0.4 * 0.4 во

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
safearmed
Број На Модел На:
MC-070B
Производи во категоријата