.

.

63A 4 столбови 3 фаза 220V/ 230V/380V/440V автоматско префрлување прекинувач ats со англиски контролер

63A 4 столбови 3 фаза 220V/ 230V/380V/440V автоматско префрлување прекинувач ats со англиски контролер

DEN 6528.00

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

is_customized:
Yes
Бренд Име:
SORO
Број На Модел На:
4P 63A 220V/ 230V/380V/440V
Тип:
Украсениот Случај
Производи во категоријата