.

.

Новина Класичните Играчки Автомобили Форма Ballpoint Пенкала Diecasts & Играчка Возила Multicolor Автомобили Играчки

Новина Класичните Играчки Автомобили Форма Ballpoint Пенкала Diecasts & Играчка Возила Multicolor Автомобили

DEN 28.80

Од стоката
Во магацинот

Цена за 1pcs не само пенкало но исто така играчка ако имате големи количини,може да се печати Лого на пен како на вашите барања.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Бела, Црна, Црвена, Сина, Златна, Портокалова
Бренд Име:
SELLWORLDER
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Тип:
Автомобил
Возраст Опсег:
5-7 Години
Скала:
1
Предупредување:
перо
Карактеристики:
Образовни
Број На Модел На:
Играчка
Брод/Поморски Брод:
Цивилни Брод
За Возило Тип:
Возови
Производи во категоријата