.

.

Маскирна сопствен автомобил налепница бомба Кавер-Винил Заврши Автомобил Заврши Со Воздух Ослободување бомба налепница Автомобил Тело Налепница Автомобил филм

Маскирна сопствен автомобил налепница бомба Кавер-Винил Заврши Автомобил Заврши Со Воздух Ослободување бомба

DEN 4080.00

Од стоката
Во магацинот

Кавер-заврши Повеќе than100 стил на дизајн. ние може да направи мат или сјаен финиш на површината. ако сакате мат или сјаен можете да ја обележите цел.
ако ви се допаѓа било која стил можете да ни испратите порака или марка на нарачката. ние ќе се потрудиме да обезбеди најдобра услуга за вас.
Ние може да направи да ги персонализирате тоновите дизајн за вас.Ни ги испратите на оригиналната датотека, ако треба да се направи се прилагодите.
Пакување & Испорака Пакување Детална : тешко хартија, картон по тркалаат Испорака Детална : 1-3 работни дена по плаќање Спецификации 1.Големина : 1.52 x 30 метри 2.Дебелина : 0.15 mm 3.Ослободување на хартија : 140 gsm 4.Екс-работа цена& висок квалитет 5.Брза испорака Автомобилската графити уметност дизајн само лепило бомба налепница , балон за слободни маскирна автомобил заврши винил тркалаат лист Опис на Производот Бомба Винил Филм Автомобил Налепница спецификација : Модел Бр. СМРТНОСТ Серија Боја име графити Дебелина 150 micron Pelease хартија 140g со воздух канал се Тркалаат големина 1.52*30m Материјал ПВЦ Функција ОЕМ дизајн Издржливост 3-5 yeasrs Предности на Бомба во Автомобил Винил : 1.Полимерни филм со висока флексибилност 2.Димензионална Стабилност 3. Добар Времето Отпор 4.Без Виткање по апликации 5. Нема остатоци по пилинг исклучите Авто Филм Налепница, Бомба Цртан филм Графити Уметноста Винил, Decal Налепница Нови Лавра Автомобил Винил Филм, Автомобил Завиткување Фолија Заврши Винил Филм, Авто Лавра Филм Налепница

Таа е поголема од информацијата

Големина:
5M, 10M, 15M, 20M, 30M
Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
дизајн:
Промена На Бојата
категорија:
ПВЦ
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Должина:
30m
Тип:
Лепак Налепница
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Име На Модел:
CM-14
Објектот Ширина:
1.52m
Материјал Тип:
ABS
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ
Производи во категоријата