.

.

H006-04 100PCS/МНОГУ Switch за да се префрлате switch СС-12D00 4MM SPDT 1P2T Interruptor toggle switch Interruptor on-off toggle switchs

H006-04 100PCS/МНОГУ Switch за да се префрлате switch СС-12D00 4MM SPDT 1P2T Interruptor toggle switch Interruptor

DEN 81.60

Од стоката
Во магацинот


Р ating : DC 50 V 0.5 A
Отпорници : 30 MΩ max
Изолација Resistoes:100 MΩ на DCmin 500 V
Го издржат Напонот:AC 500 V за 1 мин
Оперативен Живот:10000 циклуси (15~18cycles/minloding)

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC
Материјал:
Пластични
Гаранција:
1
Карактеристики:
4mm
Тип На Прекинувач:
За Да Се Префрлате Префрлате
Број На Модел На:
СС-12D00
Производи во категоријата