.

.

Stonering 2 ПАРЧИЊА Слушалка Звучници Приемникот пред слушалка за Уво За Huawei Колега S CRR CL00 UL00 UL20 TL00 мобилен телефон ВИСОК КВАЛИТЕТ ZW

Stonering 2 ПАРЧИЊА Слушалка Звучници Приемникот пред слушалка за Уво За Huawei Колега S CRR CL00 UL00 UL20

DEN 95.52

Од стоката
Во магацинот

Ние би можеле да побараат од вас да ни испратите фотографија/s на објектот примени и, исто така, ја вашата оригинална item па ние може да се спореди и да се спроведат потребните дејствија. Ова е нашиот СОП, за нас да бидеме извесни и за снимање цели. DOA / Оштетени при Пристигнувањето — Ние бидете сигурни дека нашите предмети се соодветно спакуван пред превозот за да се избегнат оштетувања на објектот. Ние може да обезбеди RMA број или понатамошни инструкции ако во случај на објектот веќе беше испраќаат. Без инсталација настава.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
stonering
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Huawei
Тип:
Топ Слушалка Звучници Приемникот пред слушалка за Уво
компатибилен за:
За Huawei Колега S CRR CL00 UL00 UL20 TL00
Локација:
Топ страна на мобилен телефон
Производи во категоријата