.

.

ESVEVA 2018 Жените Чизми рачно изработени Буци Круг Пети Краток Кадифен Плоштадот Високи Потпетици Глуждот Чизми Мода Дами Чизми Големина 34-39

ESVEVA 2018 Жените Чизми рачно изработени Буци Круг Пети Краток Кадифен Плоштадот Високи Потпетици Глуждот

DEN 2334.00
DEN 4404.00

Од стоката
Во магацинот


Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-страница
1. но, нешто не е во ред со вашиот предмет ,обратете се кај нас на прво место !(ПРЕКУ Порака /Трговија менаџер)
1) тоа можеби и не е квалитет на проблемот (Не се Вклопуваат / Погрешен Испорака. Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време,ве молиме контактирајте со нас без двоумење . ако не го добиете вашиот објект, контактирајте со нас на прво место !(ПРЕКУ Порака /E-Mail/ Трговија менаџер)
1) тоа можеби и се на пат кон вас , ќе ви помогне да ги пратите на информации .ве молиме почекајте трпеливо . Ве молиме овозможи 1-5мм разлики поради прирачник за мерење . ако добивате на вашиот предмет, Во рок од 24 часа , ве молиме проверете го тоа внимателно.Според нозете должина за да го изберете вашиот големина избраната опција која е НИ големина
2.Ако ви треба објектот итно,ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака. ако имате било каков проблем,контактирајте со нас на прво место! ние ќе ја преземе одговорноста да го реши.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4.ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи.На пратката од страна на Кина Пост Регистрирани Ail Mail за помалку од 2 kg стока во 15-25 работни дена .
Позитивни повратни информации (5 Ѕвезди ) е многу важна за нас !
ве молиме размислете два пати пред да замине неутрален(3 ѕвезди) негативни ( 2 ѕвезди/ 1 ѕвезди) повратни информации и не се отвори спорот за нас .
2) тоа можеби изгуби, бидејќи на царината, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот. Ако не знаат која големина е подобро за вас,pls контактирајте со нас.Ние ќе го испрати на предмети во рамките на 2-5 дена ( работни дена , не празник сезони ) по уплатата се потврди со платформа.ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас .

Таа е поголема од информацијата

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8
Бренд Име:
ESVEVA
Горниот Материјал:
Крава Велур
Подигнете Висина:
Глуждот
Затворање Тип:
Лизга-На
Подигнете Тип:
Основни
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пета Тип:
Плоштад пета
Број На Модел На:
fgtuti-789
Сезоната:
Пролет/Есен
Insole Материјал:
Краток Кадифен
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Гума
Со Платформи:
No
is_handmade:
Yes
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Вратило Материјал:
Крава Велур
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Шиење
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Пета Висина:
6cm
ДОН големина:
34 35 36 37 38 39
Производи во категоријата