.

.

Професионални Валцер ча-ча Танго 2017 Модерен Танц Облечи Ballroom Фустан латинска Фустан Мраз свила печатење Танц Облечи S-XXL

Професионални Валцер ча-ча Танго 2017 Модерен Танц Облечи Ballroom Фустан латинска Фустан Мраз свила печатење

DEN 2327.04

Од стоката
Во магацинот


S биста 80см; половината 60cm ; хип 80см ;должина 126cm ; рамо 36cm
М биста 84cm; половината 64cm ; хип 82cm ;должина 127cm ; рамо 37cm
L биста 88cm; половината 68cm ; хип 84cm ;должина 128cm ; рамо 38cm
XL биста 92cm; половината 72cm ; хип 86cm ;должина 129cm ; рамо 39cm
XXL биста 96cm; половината 76cm ; хип 88cm ;должина 130 cm ; рамо 40cm
За сосема Танчерка е Виталност пронајдовме речиси 15 години кој беше лансиран од страна на оние луди дизајнери кои исто така сакаат да играат толку многу.Досега, имаме привлекува огромен број на корисници купување на нашите носии со својата мода и секси.Брендот е дизајниран во Хонгконг,направени во Шенжен,Кина.Имаме сè за танцување. Можете да обезбеди фотографии или адреси. Ние ќе бидеме во вашиот оператор За услуги 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде ПОПУСТ за вашата следна цел. 2. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook, ние ќе ви даде подарок или ПОПУСТ за вашата следна цел. 3. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. 4. Ве молиме e-mail на нас befor напуштање на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Ballroom
Пол:
Жените
Материјал:
Ацетат,Lycra,Spandex,Модални,Памук,Полиестер
Број На Модел На:
CC222
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
is_customized:
yes
облека ткаенини:
повеќе облека ткаенини
Облека Стил:
пеперутка став
Материјал:
Spandex/rayon/Памук/Полиестер
Танц Стил:
стомакот танцување /модерна
Пол:
жени/девојки/момчиња /мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бои:
Како слики
Производи во категоријата