.

.

Нови 17/18 Инчен Нов Пламен Рефлексивни Rim Лента Тркала Ленти Налепници Винил Decal Автомобил За Kawasaki Z800 Z750 Z250 Z1000 ER6N ER6F

Нови 17/18 Инчен Нов Пламен Рефлексивни Rim Лента Тркала Ленти Налепници Винил Decal Автомобил За Kawasaki

DEN 95.00
DEN 105.12

Од стоката
Во магацинот

Ново! 16 Компјутери Ленти Тркала Налепници И Decals 17" 18" Рефлексивни Rim Лента Велосипед Мотор Автомобил Лента 5 Бои Автомобил Стил Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет на парична Казна изработка, водоотпорен,да се спречи bask во Боја е постојана, не исчезнат Adhesiveness е подобро, не е лесно да се падне Секоја лента се прибл. 21cm/37.5 см во должина & 0.8 см во ширина. Одговара за 17 или 18 инчи мотоцикл/автомобил rim мрачно тркала На rim лента направи вашиот автомобил да имаат убаво изгледа и повеќе стануваат најатрактивни

Таа е поголема од информацијата

боја:
Црвена, Сина, Зелена, Жолта
Тип На Објект:
Decals & Налепници
Специјални Функции:
тркала налепница
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
YUANQIAN
Материјал Тип:
Рефлексивни материјал
Објектот Тежина:
0kg
is_customized:
Yes
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал:
Полиетилен терефталат
is_customized:
yes
Тип На Објект:
Decals & Налепници
Производи во категоријата