.

.

1pc tps сензори A22-658 E02 22620-31U15 гас позиција сензори одговара за nissan cefiro A32

1pc tps сензори A22-658 E02 22620-31U15 гас позиција сензори одговара за nissan cefiro A32

DEN 1738.00
DEN 1953.12

Од стоката
Во магацинот


име на производ : tps сензори
одговара за nissan cefiro A32
ОЕМ Бр. : A22-658 E02 22620-31 U15
количина : 1pc
пакет метод : неутрален кутија
место на потекло : Тајван (реконструкција)
пред поставување на цел,pls бидете сигурни дека овој дел е она што ви треба.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Сензор:
Piezoelectric
Повторливост:
Никој
Резолуција:
Никој
Hysteresis:
Никој
Чувствителност:
Никој
Тип:
Тип На Прекинувач
линеарна:
Никој
Бренд Име:
Кадир Koc
Мерен Опсег:
Никој
ОЕМ Бр.:
A22-658 E02 22620-31U15
Производи во категоријата