.

.

Axk Бесплатен Превозот 10pcs R3zz Длабоко Ритам Топката Имајќи 4.762*12.7*4.978 мм Инчен Минијатурни Имајќи 3/16 X 1/2 X 0.196 Abec3

Axk Бесплатен Превозот 10pcs R3zz Длабоко Ритам Топката Имајќи 4.762*12.7*4.978 мм Инчен Минијатурни Имајќи

DEN 328.00
DEN 357.12

Од стоката
Во магацинот


започнете
крајот
AXK Бесплатен превозот 10pcs R3 ZZ длабоко ритам топката имајќи 4.762*12.7*4.978 мм инчен минијатурни имајќи 3/16 x 1/2 x 0.196 ABEC3
Модел r3zz Големина на(mm) Внатрешен Дијаметар(d) 3/16 Надворешниот Дијаметар(D) 1/2 Ширина (Б) 0.196 Печати Тип ZZ (Две страни метал) Материјал Имајќи челик (Gcr15) датумот на Породување По барање испорака

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
AXK
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
R3ZZ
Премази:
no
Структура:
Челик
Тип:
Топката
is_customized:
Yes
квалитет:
ISO9001
Тип На Единица:
многу (10 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.03kg (0.07lb.)
Пакет Големина:
5cm x 5cm x 1cm (1.97in x 1.97in x 0.39in)
Производи во категоријата