.

.

4FT USB 3.1 Тип-C Заклучување Приклучок за USB 3.0 Стандард USB3.0 Кабел за Податоци 1.2 m Со Панел Планината Завртка

4FT USB 3.1 Тип-C Заклучување Приклучок за USB 3.0 Стандард USB3.0 Кабел за Податоци 1.2 m Со Панел Планината

DEN 347.00
DEN 408.00

Од стоката
Во магацинот


USB 3.1 Тип-C Заклучување Конектор да Стандард USB3.0 Кабел
Со Панел Планината заклучување со Завртки
Должина : 120cm
Тип C connector е нов дизајн за USB 3.1
Реверзибилна Дизајн за Типот C connector
Реверзибилна plug ориентација & Кабел ветер
за Лаптоп & Таблета & Мобилен Телефон & Хард Диск

Таа е поголема од информацијата

Должина на кабел:
1.2 m
USB Тип:
Стандард
Употреба:
Компјутер,Мобилен Складирање
Број На Модел На:
УЗ-045
Бренд Име:
ULT да се обединат
Пакет:
No
Производи во категоријата