.

.

Двојно Din Fascia за Тојота Allion 240,2 DIN Радио DVD Стерео Панел Цртичка Монтажа, Инсталација Трим Комплет Лице Рамка Рамки

Двојно Din Fascia за Тојота Allion 240,2 DIN Радио DVD Стерео Панел Цртичка Монтажа, Инсталација Трим Комплет

DEN 1713.60

Од стоката
Во магацинот

Предаден од страна на EMS ,курирската служба DHL. Однапред ви благодариме за вашето трпение!
Контактирајте со нас пред да остават негативен, ние ќе се најде решение за да се исполнат вашите барања и подобрување на задоволство.Материјал : ABS
2.
Опис :
1.
Повратни информации :
ние се грижиме за нашите ценети клиенти и разберат грижите и фрустрации можеби ќе ги имате,
и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Ние се стремиме да одговори на сите пораки што е можно побрзо,
но, поради високиот email за јачина на тоа може да потрае некое време за нас да одговорите. Кога купувачите изберете оваа превозот, ве молиме љубезно се чека за производот трпеливо
2.
УПОТРЕБА :
За universle dvd плеери да биде инсталиран на повеќето видови на автомобили,надвор се движи
не може да се сретне добро,па треба да го инсталирате со овој вид на рамката за да се направи совршен инсталација.големина : : За внатрешна оригинална големина 200*102mm ,може да додадете малку рамка стане 178*102mm или 173*98mm. Понекогаш брз и понекогаш бавно.потоа направете ја вашата нарачка. Било indistinction, ве молиме контактирајте со продавачот прво, за да се избегне купување на погрешен рамка. И точното следење на информации не може да се покажа дека на интернет веднаш.Ако се плаши од ова,ве молиме да не купи,Кога ќе го добиете пакет,тоа е borken, ве молиме да одбие да можат. Ако не се согласувате, ве молиме да не купи за да се избегне проблеми
3.ви благодариме. Круг на внатрешните граници на местото на DVD 3. Повеќе од 200 модели на DVD рамка, повеќе модели и количини ве молиме љубезно истрага нас. It 's, исто така, иста цена, ве молиме да ми кажете што внатрешната големина ти треба кога ќе ги нарачате. Рамките се направени од страна на најголемата фабрика во Кина на овие производи, тоа ќе се сретнат точниот автомобили,ве молиме проверете рамка изглед првата ако одговара на вашиот автомобил.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
202x102mm, 178x102mm, 173x98mm
Тип На Објект:
Fascias
Бренд Име:
LONGSHI
Објектот Должина:
34.2cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.25kg
Година:
сите
Име На Модел:
LS-ДА 043
Специјални Функции:
за Тојота Allion 240
Објектот Ширина:
35.8cm
Објектот Висина:
14.4cm
Материјал Тип:
ABS
Место на Потекло :
Кина
Автомобил Направи :
Тојота Allion 240
Големина:
202*102mm/178*102mm/173*98mm
Производи во категоријата