.

.

26/39mm Круг Јасно Пластика Случај Мешани Големини Помине Уметност Накит Монистра Сад колекционерски предмети на Чување Кутии Организатор

26/39mm Круг Јасно Пластика Случај Мешани Големини Помине Уметност Накит Монистра Сад колекционерски предмети

DEN 57.00
DEN 78.24

Од стоката
Во магацинот


26/39mm Круг Јасно Пластика Случај Мешани Големини Помине Уметност Накит Монистра Сад
Колекционерски Предмети На Чување Кутии Организатор
Опис :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Материјал : Пластика
Боја : Бриши/Транспарентен
Количина : 5 Парчиња
Големина : FG16005 - Дијаметар 26mm H 30мм ,
FG16005 B - Дијаметар 39mm H 21mm
FG16005 C - Дијаметар 39mm H 33mm ,
FG16005 D - Дијаметар 39mm H 50mm

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Висина:
4cm
Број На Модел На:
FG16005/Ja
Производ Карактеристики:
100% сосема нов и висок квалитет
Бренд Име:
imixlot
Објектот Тежина:
20g
Објектот Дијаметар:
3.9cm
Објектот Ширина:
3.9cm
Објектот Должина:
3.9cm
Накит Пакување & Display Type:
Подарок Кутии
Материјал:
Пластични
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
копче:
екранот кутија
Производи во категоријата