.

.

Евтини, на Големо колекционерски предмети U.S. Одделот за домашна безбедност медали Симнете Држави тајната служба предизвик монети сувенири

Евтини, на Големо колекционерски предмети U.S. Одделот за домашна безбедност медали Симнете Држави тајната

DEN 5991.00
DEN 7583.52

Од стоката
Во магацинот


Ние може да се направи трговија на големо и пад на превозот, добредојдени да се зборува за соработката !
Доколку ви се допаѓа нашата предмети, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации.
Ако не ви се допаѓа тоа, да ни даде совет, па можеме да ги подобриме нашите производот и нашите Услуги.
Ви благодариме!

Таа е поголема од информацијата

боја:
50pcs, 100pcs
Тема:
Патриотизам
Регионален Функција:
US
Година:
2000-Тековно
Материјал:
Метал
Техника:
обложено
Стил:
Американски Стил
Бренд Име:
AtSKnSK
Употреба:
сувенир уметност &колекционерски,бизнис подарок празник декорација подарок
Поврзани Теми:
Симнете Држави тајната служба предизвик монети
Материјал:
Железо со антички црвено бронза позлатен
Големина:
40*3mm
Пакување:
тешко пластични капсула,дрвена кутија & opp вреќа
сопствени монети:
добредојдовте сопствени монети истрага
бесплатни дизајн:
дизајн на вашите барања
превозот:
Бесплатен превозот
Трговија на големо купувачи:
pls контактирајте ме за најдобар најдобри попуст
Производи во категоријата