.

.

2017 Временски ограничени Промоцијата Diy Ciq Порибено 1pc Бесплатен Превозот 650ml Нерѓосувачки Челик Кафе Литургија Teapot Професионални Тенџере се Зголеми

2017 Временски ограничени Промоцијата Diy Ciq Порибено 1pc Бесплатен Превозот 650ml Нерѓосувачки Челик Кафе

DEN 907.00
DEN 1295.52

Од стоката
Во магацинот


започнете
крајот
Објектот : Кафе Чај Тенџере Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик Капацитет : 650 ML Карактеристики : 1.Голем капацитет и издржливи 2.Маслиново форма покрие го прави повеќе модни 3.Собранието линија се справи прави да се чувствувате удобно 4.Teapot тело е embalmed, лесно да се чисти и потрајни. 5.Teapot со цедилка прави чај заедно ,поудобно да се напие

Таа е поголема од информацијата

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
ecocoffee
Кафе Котел Тип:
Кафе Percolators
Класификација:
Италијански
Спецификација:
650ML
Производи во категоријата