.

.

2017 Есен Зима Жени со Долги ракави Поврзана Џемпер Топло Тенок Turtleneck Солидна боја Pullover Кошула Медиум долго Дама Џемпер Сплетам

2017 Есен Зима Жени со Долги ракави Поврзана Џемпер Топло Тенок Turtleneck Солидна боја Pullover Кошула Медиум

DEN 672.00
DEN 1919.52

Од стоката
Во магацинот


ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА Големина(cm) Ракав lenght Должина Половината Биста Рамо Хип големина S 53 53 / 74-86 35 / М 54 54 / 80-92 36 / L 55 55 / 82-96 37 / XL 56 55 / 84-100 37 / 1 Lnch=2.54 см
Совети : Точка мери од страна на страна, тоа би можело да биде од 2-3cm различни,и различни монитори може да биде малку differnt на боја на сликата

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Бренд Име:
YAGENZ
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Техника:
Станот Плетени
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Број На Модел На:
Зима Жените Поврзана Џемпер
Материјал:
Полиестер,Волна
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Јака:
Turtleneck
Материјал Состав:
Волна, Полиестер
Декорација:
Никој
Производи во категоријата