.

.

2 парчиња/многу LED Миење Движи Главата Светлина 108X3W RGBW LED Фаза Осветлување DJ Диско DMX Звук Професионални Фаза Светлина за Настан/свадбата

2 парчиња/многу LED Миење Движи Главата Светлина 108X3W RGBW LED Фаза Осветлување DJ Диско DMX Звук Професионални

DEN 28416.00

Од стоката
Во магацинот

Конектори : 3 -пински XLR сигнал конектор за влез и излез
9. Што ви се декларираат стока за царински?
Ние ја прогласи за LED Осветлување со пониска цена да ви помогне да платат помалку данок од стандардните. Може да добијам поправка гаранција?
Имаме една година гаранција во Кина, ако не се земе LED Осветлување, ОСВЕН. Производ Големина : 28x22x45 CM
12. Тежина : 9. Dimmer : 0-100% затемнување
8. Ако сте задоволни со тоа, ве молиме контактирајте го нашиот Клиент Сервис кој ќе ни биде мило да ви помогне.
Кога го контактирате сервисот Тим, ве молиме да дадете вашата цел број, краток опис и слика на проблемот, па ние може да ја спречи овие проблеми во иднина. Ако треба да се избегне тарифи, ве молиме контактирајте со нас однапред. Ако треба да се прилагодите на Логото, ве молиме контактирајте со нас. ( R : 30, G : 30, Б : 30, W : 18)
2. Кој ќе плати за царина?
Тоа е купувач кој треба да се плати царина. Потрошувачка на енергија : 324 W
3. Долг животен век ПРЕДВОДЕНА : повеќе од 50. Оперативни Режими : DMX, Авто режим, Звук на активен функција, самостојна и Господар/Роб
Со Богат Вграден Програми
6.25 KG LED Миење 108x3 W Движи Главата Осветлување, се Движат Главата+Миење+Екран на Допир ,БЕЗ зум
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. Control Panel : LCD дисплеј
10.
2, LED Осветлување употреба на приклучокот и на напон, е во согласност со нормална на мојата земја стандарди?
Да, ние ќе бидат во согласност со стандардите на електрични апарати во вашата земја, да ви испрати да се исполнат барањата на приклучокот, ЕУ Приклучокот, НИ приклучокот, АУ приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок и така натаму.
Спецификација На Производот :
1.
3, Што ако јас сум незадоволен со производот?
Па жал ми е да го чуе тоа. Можеме да ги прилагодите на Логото?
Да, ние можеме.

Таа е поголема од информацијата

Приклучок Тип:
ЕУ, САД, АУ, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Број На Модел На:
ТАА-WMH10803A
Стил:
DMX Фаза Светлина
Напон:
90-240V
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Бренд Име:
SHEHDS
моќност:
324W
Извор На Светлина:
108pcsx3W (RGBW) LED
DMX канали:
11/16 канали
Програми:
Adcanced вграден програми
Контрола на владата:
DMX512, господар-роб на звукот и да се активира или авто операција
Strobe:
1-25 трепка во секунда и пулсот ефект
Производ големина:
28x22x45 CM
Тежина:
9.25 KG
Производи во категоријата