.

.

Гем-внатре Природни Круг Мазна Сива Бре Џаспер Камен Монистра за Накит Одлуки 15inches DIY Божиќ Накит

Гем-внатре Природни Круг Мазна Сива Бре Џаспер Камен Монистра за Накит Одлуки 15inches DIY Божиќ Накит

DEN 264.00
DEN 405.60

Од стоката
Во магацинот


6mm-8мм Гем-внатре Природни Круг Мазна Сива Бре Џаспер Камен Монистра за Накит Одлуки 15inches DIY Накит Божиќ Подарок
П : Колку Монистра во едно влакно од монистра?
А :

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
70975002255*
Број На Модел На:
G17229-G17230
Објектот Тежина:
30g-50g
Објектот Висина:
6mm-8mm
Главниот Камен:
џаспер
Certificate Type:
NGTC
Метали Тип:
Никој
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
гем-внатре greate свој моден
Е прилагодена ?:
Yes
Избор ?:
Големина
Надворешниот Дијаметар:
6mm-8mm
Боја Процес?:
Природни Сива
Како да се продаваат?:
Се продава Од влакно, Должината на Една влакно е 15cm
Shap:
Круг
Производи во категоријата