.

.

Нови LCD Дисплеј За 7 Irbis TZ703 3G Таблет 163*97mm 30pins LCD Екран панел Матрица Модул Замена Бесплатен Превозот

Нови LCD Дисплеј За 7 Irbis TZ703 3G Таблет 163*97mm 30pins LCD Екран панел Матрица Модул Замена Бесплатен

DEN 807.36

Од стоката
Во магацинот


Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го вашиот таблет за да ја проверите LCD екран приклучок за кабелот
Бидејќи постојат различни LCD екран приклучок за кабелот за овој таблет.
Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот таблет ако вашиот екран на допир е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика.
Пакет : 1 PCs/многу LCD дисплеј
Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.
Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа/слика на еден,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што е споменато. ако не можете да го прифати тоа, ве молиме не го купат.

Таа е поголема од информацијата

Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
Irbis TZ 703 ФАКС 3G TZ-703 ФАКС ЛСД екранот
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
witblue
Тип На Производ:
Таблета LCD
Производи во категоријата