.

.

Продажба Мултифункционален 5 во 1 Шрафцигер со Филипс Дупчиња Пентагон Т Тип на Мобилен Телефон / Компјутер Поправка

Продажба Мултифункционален 5 во 1 Шрафцигер со Филипс Дупчиња Пентагон Т Тип на Мобилен Телефон / Компјутер

DEN 88.00
DEN 103.68

Од стоката
Во магацинот


Продажба Мултифункционален 5 во 1 Шрафцигер со Филипс Дупчиња Пентагон Т Тип на Мобилен Телефон / Компјутер Поправка
Карактеристики :
- Ултра-прецизност серија на главата, со користење на S2 легиран челик, силни и издржливи.
- Анти-пропадна рачка, ергономски, се чувствуваат удобно, најдобри за работа.
- Мали димензии, лесно да се носат кога одат на работа.
- Опашката може да биде флексибилен за да ги ротира, лесен за употреба.
- 5 различни модели завртка битови, за отстранување на различни типови на мобилни телефони, за широк опсег.
Модел : 5 во 1 Шрафцигер
Материја : S2 Легиран Челик
Боја : Златна
Стандард : Метрички
Завртка Битови Количина : 5pcs
Содржина :
- 1 x Рачка
- 5 x Завртка Битови : TX 0.8; Т 5,6; Дупчиња 1.5; ТЕЛ 1.5
1 x Рачка
5 x Завртка Битови

Таа е поголема од информацијата

Големина:
Other
Бренд Име:
ChgImposs
Тип:
Шрафцигер Сет
Материјал:
Легиран челик
Карактеристики:
Мултифункционален
Навој На Главата Големина:
-
is_customized:
No
Пакет:
5-9Pcs
Магнетно:
Yes
Број На Модел На:
-
Завртка Тип На Глава:
-
Производи во категоријата