.

.

Нова Двојна Тешки Анти-удар ТЕНОК ОКЛОП Случај За HTC М9 Hima 0pja10 0pja13 мобилен телефон заштитна силиконска маска со 1x филм слободни

Нова Двојна Тешки Анти-удар ТЕНОК ОКЛОП Случај За HTC М9 Hima 0pja10 0pja13 мобилен телефон заштитна силиконска

DEN 182.00
DEN 191.52

Од стоката
Во магацинот


ние нуди голем број на електронски бизнис форма целиот свет
2.можете да ги пратите пред 24hours .
Ве молиме не грижете се, ние се кредибилитетот на трговците, ќе се реши овие проблеми. (освен Во оддалечените области)
3.
Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари, Царински давачки ќе биде 50% од вишокот . Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас
3.
Deliever време на Russion
Добри вести ,ZTO на воздухот Russion deliever време 30-45days
Ние ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail . Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас
4.Ние имаме единствена географска предности и просперитет на надворешната трговија. Ако мислите дека постои било каков проблем, можете да не контактирате на време, ние ќе бидеме 100% ќе
решавање на вашиот проблем.ве молиме e-mail повторно преку alibaba систем како што понекогаш
нашата mail сервери имаат грешки.
ЗАЧУВАМ СМЕТКА ПРИФАТИ КРЕДИТНА КАРТИЧКА И WEBMONEY И QIWI ПАРИЧНИК. Ако производот во процесот на превозот на производот оштетен, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе испрати и
ќе прикачите некој подарок на надомест на штета.
Trademanager : cn1001722164
1.Delievery време : EMS : 5-15days.Пари е објавен за нас откако ќе
потврдете deliever.
Проблеми во 1-3, нашето решение има два вида : а) пошта производи.
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно .
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.Ние ќе ги остават на следење на број на вашата нарачка линкови кога ние веќе предаден на пакетот.ние прифаќаме : банка на банка
Внимание :
кога се направи исплата користење Зачувам .
Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,
ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,
ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!
Ви благодарам многу!
Нашата компанија е основана во 2000 година, e-commerce има 14 години искуство,
деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.

Таа е поголема од информацијата

Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
HTC
Големина:
5.0
Функција:
Анти-удар
Бренд Име:
weeten
дизајн:
Бизнис,Транспарентна
Компатибилен HTC Модел:
HTC One
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
силиконски случаи на заштита
Бои:
13 бои
Мало Пакување:
opp пакување
Микс од бои на wholesales:
прифати(лево порака)
занаети:
силиконска маска
мини цел:
1PCS со филмот
користат за:
HTC М9 Hima 0pja10 0pja13
Бесплатен превозот :
кина пост-mail или ZTO на експрес
Големина На Екранот:
5.0
Производи во категоријата