.

.

3D Виножито Мамка/ Риболов Справи/ Мамки за Риболов/ Риболов Мамка/ Мека Мамка со Вградени Алуминиумски Лимови, 5 парчиња, 10cm, 3g

3D Виножито Мамка/ Риболов Справи/ Мамки за Риболов/ Риболов Мамка/ Мека Мамка со Вградени Алуминиумски Лимови,

DEN 143.04

Од стоката
Во магацинот


12510 Препорачувам За 5 парчиња обоени мека мами со 3 D светли очи за рибарите кои сакаат нивната сопствена мамка за да DIY. Лесно да се справи. Висат на куки и да добиете жив во вода. Вградени алуминиумска фолија како одраз на надворешните светлина, вниманието на риба. Употребата на еколошки, обновливи и трајни ПВЦ. Погоден за различни типови и со различни видови на риба, прекрасен алатки за љубителите на риболов.5 парчиња обоени мека мами со 3 D светли очи за рибарите кои сакаат нивната сопствена мамка за да DIY.
Лесно да се справи. Висат на куки и да добиете жив во вода.
Вградени алуминиумска фолија како одраз на надворешните светлина, вниманието на риба.
Употребата на еколошки, обновливи и трајни ПВЦ.
Погоден за различни типови и со различни видови на риба, прекрасен алатки за љубителите на риболов.
Тип : мека мамка
Количина : 5 парчиња
Материјал : ПВЦ
Должина : околу. 10 cm/ за 3,9 инчи (секој)
Пакет : 5 x мека мамка
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Таа е поголема од информацијата

Стил:
приклучок за слушалки
комуникација:
Безжичната
Конектори:
Никој
Безжична Тип:
Bluetooth
Vocalism Принцип:
Други
Контрола На Копчето:
Yes
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Активен Бучава Отказ:
Yes
Функција:
Заеднички Приклучок За Слушалки,Спорт
Приклучок Тип:
Безжичната
Број На Модел На:
TCES
Бренд Име:
Fasdga
Производи во категоријата