.

.

SHINEKA Автомобил Стилизирање на Екстериер Декорација Пред се Претвори Сигнал Светлина Покрие Трим Рамка Одговара за Jeep Wrangler JK 07-16

SHINEKA Автомобил Стилизирање на Екстериер Декорација Пред се Претвори Сигнал Светлина Покрие Трим Рамка Одговара

DEN 795.84

Од стоката
Во магацинот


SHINEKA Автомобил Додатоци на Железо Пред се Претвори Светлина Покрие Сигнал Светлина Guard за Jeep Wrangler JK 07-16
1. Автомобил Модел : за Jeep Wrangler JK 2007 + 2. Големина : Оригинални автомобил совршено 3. Материјал : Железо 4. Пакет содржи : 1 сет 5.100% Сосема Нов и со Висок Квалитет на 6. Украсете го вашиот автомобил поставен на луксузни живописни
Внимание : ве Молиме проверете кај нас или на другите за да бидете сигурни дека нашите производи се вклопи во вашиот автомобил Топлина до 3 M селотејп пред лепење на објектот на автомобилот, потоа притиснете го за најмалку 1 мин


Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
Тип:
Други 3D Налепница
Бренд Име:
Shineka
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Модел:
ОЕМ
Вид На Налепница:
Автомобил Светла
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Име На Модел:
HM01130
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
0inch
Налепница Сместување:
глава
Материјал Тип:
Железо
категорија:
пак светлина guard
Име на производ:
Пред се претвори светлина маска
Автомобил модел:
Jeep Wrangler JK 2007-2016
Големина:
Original car perfectly
Употреба:
светилка guard
Производи во категоријата