.

.

Нов стил Анти-удар ТЕНОК ОКЛОП Случај За LG Дух C70 4.7 мобилен телефон заштитна силиконска маска за LG C70 13 +1pcs Филм слободни

Нов стил Анти-удар ТЕНОК ОКЛОП Случај За LG Дух C70 4.7 мобилен телефон заштитна силиконска маска за LG C70

DEN 182.00
DEN 191.52

Од стоката
Во магацинот

B) преговара за враќање на средствата.
QCC ВО ТАИ WAN Нов стил Анти-удар ТЕНОК ОКЛОП Случај За LG Дух C70 4.Ако ни e-mail и не heara одговор . Ако сакате да ја смените производ, ве молиме контактирајте со нас, но на товар мора да се плати од страна на купувачот.
Trademanager : cn1001722164
1.
Deliever време на Russion
Добри вести ,ZTO на воздухот Russion deliever време 30-45days
Ние ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail . ве молиме
почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена!
1.Ве молиме одете на веб-сајтот, а потоа се најде сметка ,Тоа е толку лесно.
Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат. Исто така, даде нашиот тим најдобар охрабрување. Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас
4. Ако производот во процесот на превозот на производот оштетен, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе испрати и
ќе прикачите некој подарок на надомест на штета. кога имавме. Ако тоа се нашите производи квантитетот не е во ред, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ја и ќе ја прикачите на подарок
надомест на штета. Откако примивме
производот, ви помогне да испраќаат во рок од 24 часа.
можете да го добие и да се провери вашиот пакет по 24 часа(бидејќи тоа ќе ви се околу 24 часа за delievery
конкретна компанија за да испратите проверка на информации на веб страната)
Во следниот линк :
1.
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.Пари е објавен за нас откако ќе
потврдете deliever.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 12 часа(освен одмор)
ве молиме да остави порака во Трговијата Менаџер. (освен Во оддалечените области)
3.
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно .

Таа е поголема од информацијата

Мало Пакет:
Yes
Големина:
4.7
Функција:
Анти-удар
Бренд Име:
weeten
дизајн:
Бизнис,Транспарентна
Тип:
Половина завиткани Случај
Компатибилен Бренд:
LG
Функција:
силиконски случаи на заштита
Бои:
13 бои
Мало Пакување:
opp пакување
Микс од бои на wholesales:
прифати(лево порака)
занаети:
силиконска маска
мини цел:
1PCS со филмот
користат за:
LG C70
Големина На Екранот:
4.7
Производи во категоријата