.

.

Мотоцикл Црна Долна Нога Deflector Штитови покритие За Харли 00-13 Електра глајд моделите можат Роуд глајд модели Роуд Кинг стрит глајд

Мотоцикл Црна Долна Нога Deflector Штитови покритие За Харли 00-13 Електра глајд моделите можат Роуд глајд

DEN 2661.12

Од стоката
Во магацинот

Резервни 100% сосема нов Заштити оние нозе & чувајте ги бара добро. Заштитете го вашиот фабрика пониски вилушка нозете од озлогласената "песок експлозија" предизвикана од патот остатоци. Инсталацијата е напор, без потребни алатки. Fitment : Се Вклопува Харли '00-'13 Електра Глајд Модели, Роуд Глајд Модели, Роуд, Стрит Глајд Модели & Trikes. Пакет Се Вклучени : Еден Пар

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
LARATH
Објектот Тежина:
0.5kg
Име На Модел:
Харли 00-13 Електра глајд моделите можат Роуд глајд модели Роуд Кинг стрит глајд
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Motobike Направи:
Харли-Дејвидсон
Производи во категоријата