.

.

5 Пак PGI-550 CLI-551 Б.К PGI550 PGI 550 Мастило Касети За Canon Pixma MX-725 IX-6850 IP-8750 MG 5450 5550 6350 инк-џет Печатач

5 Пак PGI-550 CLI-551 Б.К PGI550 PGI 550 Мастило Касети За Canon Pixma MX-725 IX-6850 IP-8750 MG 5450 5550

DEN 426.72

Од стоката
Во магацинот

Враќање : 1. се наоѓа во провинцијата Guangdong Zhuhai град Xiangzhou област. Соработува со нас за да направи да се чувствувате молња брзина добра услуга!
Превозот : 1.
за нас :
Zhuhai QSY Виножито technology Co. Внимание : понекогаш тоа може да го одложи поради некои случајни про blems. ние ќе продолжиме да се фокусираме на клиент побарувачка за континуирана иновација, отворен за соработка со партнерите, посветена на обезбедување на клиенти со систематски решенија, производи и услуги, да се создаде максимална вредност за клиенти.
Плаќање :
За повеќе информации, Pls се однесуваат директно до : или
- Помош - центар за Помош (горе десно-страна на веб-сајтот) 2. Откако ќе ја прими, ние willreplace за уште еден или ви даде НАПЛАТА МИНУС ПРЕВОЗОТ ЦЕНА! 2.
Компанијата има етаблирано стратешка соработка, односи со домашни и странски познати претпријатија, има акумулирано на добар клиент ресурси.К PGI550 PGI 550 Мастило Касети За Canon Pixma MX-725 IX-6850 IP-8750 MG 5450 5550 6350 инк-џет Печатач Опис на Производот
Спецификација : Модел : За canon pgi 550xl cli 551xl се Користи за :
За В anon PIXMA IP7250 ;
За В anon PIXMA MG5450 MG5550 MG5650 MG6450 MG6650 MG7150 ;
За В anon PIXMA IX6850 MX725 MX925 Принос страници : Б. ако не ја прими предмети на распоред и ние ќе го реши проблемот до сте задоволни.
5 Пак PGI-550 CLI-551 Б. Pls контактирате со нас за ПОБРЗО.Превозот обвиненија не се враќа. Ако одбие да ја плати и производот да се врати, ние само ќе ви даде НАПЛАТА МИНУС ПРЕВОЗОТ ЦЕНА! Ако сте ја одбрале Бесплатен превозот начин, ние ќе ви даде НАПЛАТА МИНУС 20% на вашата нарачка цена. Ние ќе се обезбеди следење на број, како е можно поскоро по превозот надвор. Вашата повратна информација е од исклучително значење за нашиот бизнис развој, па така, ние ве покануваме да го остави позитивни повратни информации со пет оценка да ни се базираше на вашето задоволство со нашите производи и услуги.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
CMYK МАТЕРИЈАЛИ
Компатибилен Бренд:
Canon LBP
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Кертриџ за Статус:
Целосна
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
За canon pgi 550xl cli 551xl
Тип:
мастило кертриџ
Тип:
компатибилен со мастило кертриџ
боја:
C M Y K
Пакување:
запечатена пластична кеса +боја кутија + картонска кутија
Пакетот Вклучува:
2BK + 1C 1Y 1M
Капацитет:
Црна 23ml; Три-боја 11ml
Рок На Траење:
24 месеци
Компатибилен Модел:
за canon PIXMA IP7250 MG5450 MX925 MG5550 MG6450 MG5650 MG6650 MX725
Принос страници:
Б.к 1200 страници, Color700 страници(А4 формат при 5% покриеност)
Производи во категоријата