.

.

4.0 За Huawei Y360 Y3 Y360-CL00 Y360-U03 екран на допир со digitizer Стаклена Леќа Панел Пред Надворешниот замена на делови

4.0 За Huawei Y360 Y3 Y360-CL00 Y360-U03 екран на допир со digitizer Стаклена Леќа Панел Пред Надворешниот

DEN 320.64

Од стоката
Во магацинот

4.0" За Huawei Y360 Y3 Y360-CL00 Y360-U03 екран на допир со digitizer Стаклена Леќа Панел Пред Надворешниот замена на делови
Карактеристики на производот : тип на Производ : Екран на Допир(Само екран на допир, Не inculded LCD) Suitab ле модел : За Huawei Y360 Y3 Y360-CL00 Y360-U03 Пакет : 1 PCSX Екран на Допир Digitiz 1 PCSX Алатки
Се истакна : Сите наши производи ќе бидат проверени еден по еден пред испраќање. Сите Точка доаѓа со Логото ,Не грижете се за тоа! Купувачот треба да се провери пакет еднаш прима. Ако тоа е оштетен за време на товар, ве молиме да одбие да го потпише за тоа и да стапат во контакт со нас во времето. Ако има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме да понуди детални информации за нас во 7 дена од примање,Ние ќе потврди на проблемот и потоа го понуди задоволни решение за вас . Купувачи се одговорни за враќање postages ако проблеми се предизвикани од ваша страна. Answer : ___________________________ Note : Почитувани Секој Купувачот,кога ќе ја напуштат повратни информации ве молиме љубезно donn не сподели фотографија на нашиот објект во повратни информации.ве молам ве молам ве молам.Ви благодарам многу. Руски Пријател , ве Молиме бидете сигурни дека вашето име лево на ред е вашиот F ull Име .
Слики покажуваат :

Таа е поголема од информацијата

боја:
Црна без алатки, Црна со алатки, Бела без алатки, Бела боја со алатки
Тип:
Екран На Допир
Број На Модел На:
За Huawei Y360 Y3 Y360-CL00 Y360-U03
Компатибилен Бренд:
Huawei
Екранот:
4.0
Бренд Име:
RTBESTOYZ
боја:
црна/бела
Главниот Екран Со Големина:
4.0 inches
Функција:
На сензор на допир+Лого
Транспорт:
Бесплатна Испорака
квалитет:
А+++
Производи во категоријата