.

.

CNC мото додатоци Мотор Saver Stator Случај Guard Покрие Лизгачот Заштитник За Kawasaki Z800 2013-

CNC мото додатоци Мотор Saver Stator Случај Guard Покрие Лизгачот Заштитник За Kawasaki Z800 2013-

DEN 3888.00
DEN 4272.00

Од стоката
Во магацинот


Спецификација : 1. Оваа листа на Моторот Заштитна Маска одговара на Левата и Десната Страна на моторот од следниве модели : За Kawasaki Z800 2013-2016 2. Таа е составена од 6061-T6 алуминиум легура на база и ПОМ. 3. Боја : Злато / Сино / Red / Сребрена / Зелена 4. Елоксирани боја со посебни транспарентен слој, кој е дури, со карактеристика на не исчезнат лесно под било кој временски фактори. 5. Бела железо болт, кој гарантира дека тоа нема да оди рѓа лесно под лоши временски услови. 6. ПОМ (Polyoxymethylene) е погоден за носене. Времето фактор нема да се влошува во квалитетот. Животниот век е продолжен. 7. Нема промена е потребно.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Kawasaki
Објектот Ширина:
23inch
Објектот Тежина:
0kg
Име На Модел:
ЕЗ-067
Бренд Име:
Р QIANKONG
Објектот Должина:
33inch
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Објектот Висина:
8inch
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Име:
Моторот Guard Покрие заштитник
Одговара:
Kaeasaki z800
квалитет:
1 пар
Fitment:
За Kawasaki Z800 2013-2016 Z750 2008-2016
боја:
црвено, жолто црно сребро.
Производи во категоријата