.

.

Majalia Мода Нигерија Свадба африка монистра накит поставите црвена и жешка розова ѓердан хривнија Накит, Булчински поставите CX-076

Majalia Мода Нигерија Свадба африка монистра накит поставите црвена и жешка розова ѓердан хривнија Накит, Булчински

DEN 2286.00
DEN 4482.72

Од стоката
Во магацинот

Предмети Опис : Име : Африкански ѓердан, Африкански Монистра, Нигерија свадба Африкански бисер сетови, свадба ѓердан Накит должина : 18 инчи Мушка Големина : 6mm Материјал : Стакло, Кристал, Корали, или од Пластика Бисер Стил : Африкански мушка Дополнителни информации : Ставки вклучени : Ѓердан / Нараквица / Earring Пакување : 1 ѓердан + 1 хривнија + earring (1 пар) Пакување : Пластични PVC кеса, затворени за да се спречи влага и оксидација. Да се избегне контакт со киселини и бази, корозивни супстанции. Избегне судир и да се избегне површината на гребнатини. Избегнувајте користење на парфеми, телото лосиони, спреј за коса или други хемикалии, кои може да ја оштетат метален сјај. Ве молиме избегне потење, туширање или спиење носат. За Превозот : Надвор : Стандард пост кутија во САД бесплатен превозот e Packet 15-20days. во Канада, Бразил бесплатен превозот воздух пост парцела , повеќе денови околу 40-60days. во Други земји и региони бесплатен превозот воздух пост парцела од околу 20-35days. ако сакате брзо може да се избере DHL, или ЕМС превозот.треба плаќаат екстра брзо превозот надомест. повеќе од 100$ може да бесплатен превозот на курирската служба DHL после испратите 3-7days. со ЕМС по испрати околу 10-20days. Сите предмети ќе бидат испратени надвор од стандардните превозот метод, ако било каква промена за итни цел, ве молиме контактирајте со нас во времето. Повратни информации : Тоа ќе биде многу ценети за вас да го напушти 5 ѕвезда ПОЗИТИВНИ повратни информации и ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. И ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине било повратни информации . Ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди најдоброто решение.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
Majalia
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Број На Модел На:
CX-076
Метали Тип:
Бакар
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан Хривнија Обетки
Материјал:
Пластични и кристално
ѓердан:
18 инчи
хривнија:
8 инчи
Производи во категоријата